Меню  
Your Cart  

Продаж та доставка димоходів, камінів, печей, аксесуарів по Україні.

Інтернет-магазин «Майстер Пічник» - привітливий сервіс, якісна продукція, пакуємо, як для себе, доставляємо по Україні.

Незважаючи на недавню появу на ринку продажів і послуг "Майстер Пічник" встиг заслужити довіру клієнтів, що звернулися.

"Майстер Пічник" є торговою маркою, сертифікованої компанії "АльтумСервіс" 

Наш невеликий шоу-рум знаходиться в зручному місці м.Одеси і відкритий для відвідувачів з понеділка по суботу в робочий час без обіду.

Інтернет-магазин «Майстер Пічник» спеціалізується на продажу димоходів призначених для побутового та промислового використання за доступними цінами, з доставкою в будь-яке місто країни. Надаємо величезний вибір печей і камінних топок, і облицювання як з мармуру, так і з пісковика. У нашому інтернет-магазині можна знайти різні комплектуючі для монтажу камінів, димохідних та вентиляційних систем. Маємо в своїй команді досвідчених кваліфікованих консультантів і сертифікованих спеціалістів по встановленню та монтажу опалювальних систем.

В "Майстер Пічник" завжди раді допомогти у виборі зацікавив Вас товару і дати грамотну консультацію. Наші продавці-консультанти підберуть опалювальні прилади та супутні товари відповідно до цікавлять Вас характеристиками, з урахуванням норм і правил пожежної безпеки.

Всі роботи і послуги з монтажу виконуються відповідно до вимог охорони праці та дозвільними документами (дозвіл №083.16.51, видано Головним управлінням Держпраці в Одеській обл., Дата видачі 06.04.2016, продовжено 05.04.2026г.).

Персонал, від консультантів і менеджерів з продажу, до майстрів і інженерів проходять щорічне підвищення кваліфікації, а так само сертифікацію по монтажу і установці опалювальних приладів і димохідних систем. Ми намагаємося максимально спростити етап підготовки до опалювального сезону для наших клієнтів, тому можемо похвалитися високим відсотком покупців, які повертаються, рекомендують нашу продукцію і послуги.

Завдяки Вам, «Майстер Пічник» постійно розширює асортимент продукції, що реалізовується в зв'язку з попитом, що збільшується. І набуваємо нових партнерів завдяки чому можемо запропонувати більший спектр товарів і послуг.

Ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт покупцеві від придбання до установки опалювальних приладів при цьому дотримуючись всіх норм пожежної безпеки.