Меню  
Your Cart  

Продаж та доставка димоходів, камінів, печей, аксесуарів по Україні.

Плита ізоляційна

Наш інтернет-магазин пропонує в асортименті теплоізоляційні матеріали, використовувані при установці опалювальних приладів. Можливо оформлення і оплата замовлення онлайн.

Будь-яка піч і камін відносяться до пристроїв підвищеної пожежонебезпеки. Щоб уникнути загорянь, при їх установці виконується комплекс захисних заходів, який передбачає захист підстави в місці установки, прилеглих елементів конструкцій, виготовлених з горючих матеріалів, спеціальними утеплювачами.

Вибираючи необхідні, слід керуватися тим, для яких цілей вони будуть використовуватися:

• захист підлогового покриття в місці установки і перед топкової дверцятами;

• прилеглих, або близько розташованих стінових конструкцій;

• місць проходження димоходу крізь дах, міжповерхові перекриття.

Що затребуване для виконання вогнетривкої захисту стін

Для цього вам будуть потрібні матеріали, стійкі до тривалого впливу значних температур.

Кремнієво-кальцієві плити SUPER ISOL (Супер Ізол, пр-ва Данія) це сучасний, технологічний і універсальний теплоізоляційний матеріал виробництва датської компанії «Skamol», виготовлений з екологічно чистого природного матеріал - силікату кальцію.

Розгорнуту консультацію по підбору потрібних вам термоізоляційних матеріалів (плит, листів, герметиків, що клеять,, інших матеріалів) можна отримати у пічника, який буде виконувати роботи, або у співробітника нашого магазину.

Вибрати товар, оформити замовлення, оплатити його можна онлайн. Поставимо покупку в вказану адресу, в будь-яку точку України. Є можливість самовивозу.

Виробник: Scamol
Плита теплоізоляційна Super-Isol (Scamotec 225) 1000х610х305 призначена для ізоляції камінних виробів і може виступати в якості несучої частини конструкції. Завдяки хорошій міцності такі плити не обсипаються, не гнуться, мають тривалий термін експлуатації. При установці матеріал проявляється себе з ..
₴1190.00
Без ПДВ:₴1190.00
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)