Меню  
Your Cart  

Продаж та доставка димоходів, камінів, печей, аксесуарів по Україні.

Печі-каміни

В інтернет-магазині «Майстер Пічник» можна вибрати і купити піч-камін відомих європейських брендів з гарантією якості. Пічки виготовляються з жароміцних матеріалів, такі як сталь, керамічні плити або чавун. Останні користуються в Україні підвищеним попитом.

Чому купують печі-каміни

Подібні вироби універсальні. Вони дозволяють створити в будинку комфорт і тепло, стають значущим елементом дизайну, органічно вписуються в будь-які інтер'єри. При цьому прості в установці і підключенню до димоходу. Ці опалювальні прилади:

• швидко прогріють приміщення до комфортних температур;

• акумулюють його тривалий час (що досягається наявністю спеціальних акумулюючих елементів, використанням для виготовлення чавуну або сталі з шамотної топкою);

• одна закладка може горіти до 12 годин (в залежності від моделі);

• деякі моделі дозволяють готувати їжу, що є вельми затребуваною опцією, особливо на дачі;

• вироби поставляються виробниками в максимальному ступені готовності до монтажу.

Ми тісно співпрацюємо з різними брендами, що спеціалізуються на випуску печей-камінів. Це дозволяє (з поставкою зі складу або під замовлення) запропонувати замовникам широкий вибір продукції:

• кутові моделі;

• пристінні;

• вбудовані в спеціальні ніші;

• острівні.

Замовнику надано можливість вибору даного опалювального приладу з цілого ряду характеристик: габаритам, вазі, дизайну, набору вбудованих функцій, довговічності, вартості.

Ви можете придбати піч-камін з різними внутрішніми обсягами топки, матеріалами, з яких вона виготовлена, потужності.

У нашому каталозі представлені вироби з різними варіантами відкривання дверцят, що забезпечує вертикальну, горизонтальну ятати палива, інжекторні (зі вторинної подачею повітря в зону горіння), прямої дії.

У чому полягає перевага здійснення покупки в нашому інтернет-магазині

Ми пропонуємо замовникам тільки товари високої якості від відомих виробників. Кожна модель:

• має сертифікат;

• відрізняється ексклюзивним дизайнерським рішенням;

• забезпечує чудовий огляд живого вогню в топці;

• відрізняється істотним ККД (до 80%);

• доставляється в узгоджені терміни в будь-яку точку України;

• пропонується за прийнятними цінами.

Для зручності клієнтів передбачені різні варіанти і форми оплати, включаючи розрахунок за фактом доставки.

Виробник: Bronpi
Піч Bronpi з фетрівкою камери згоряння вермікулітом і чавунною плитою – винятковий витвір іспанського виробника, що поєднав передові технології з елегантним дизайном. Bronpi – це компанія, яка увібрала інноваційні методи горіння разом з класичними дизайнами, представляючи широкий спектр високоефекти..
₴82875.00
Без ПДВ:₴82875.00
Виробник: Bronpi
Піч Bronpi з інноваційною технологією горіння і традиційним дизайном - винятковий витвір іспанського виробника, що поєднало в собі передові методи горіння з елегантною зовнішністю. Бренд Bronpi славиться своєю різноманітністю ефективних камінних топок та сучасних вставних печей, надаючи високі показ..
₴58650.00
Без ПДВ:₴58650.00
Камінна піч Dovre 540 W
Новинка
Виробник: Dovre
Dovre - це бельгійська компанія з норвезьким корінням. Маючи досвід опалення будинків холодними норвезькими зимами компанія Dovre розвивається і вдосконалює свою продукцію. На території розташовані цехи повного циклу виробництва, від конструкторського бюро та лиття до сертифікації та складів готової..
₴68000.00
Без ПДВ:₴68000.00
Виробник: Dovre
Dovre - це бельгійська компанія з норвезьким корінням. Маючи досвід опалення будинків холодними норвезькими зимами компанія Dovre розвивається і вдосконалює свою продукцію. На території розташовані цехи повного циклу виробництва, від конструкторського бюро та лиття до сертифікації та складів готової..
₴88825.00
Без ПДВ:₴88825.00
Виробник: Dovre
Чавунна піч від бельгійського виробника DOVRE 760 WD виготовлена ​​у стилі рустикаль. Метал, високоякісний чавун з високими зносостійкими характеристиками та високою теплопровідністю. Має номінальну потужність 13 кВт, і може опалити приміщення до 150 кв.м.Являє собою топку зі заскленими дверцят..
₴103700.00
Без ПДВ:₴103700.00
Виробник: Dovre
DOVRE ASTRO 4 CBP - це елегантна чавунна піч із сучасним дизайном, виготовлена ​​з високоякісного чавуну. Вона є ідеальним поєднанням стилю та функціональності, забезпечуючи ефективне опалення та приємну атмосферу у вашому будинку.Основні характеристики та особливості печі DOVRE ASTRO 4 CBPЯкіс..
₴108375.00
Без ПДВ:₴108375.00
Виробник: Dovre
Печі на дровах BOLD вигідно виділяється серед інших моделей завдяки сучасному дизайну. Цікавий контраст між чорним чавуном та блискучим, округлим склом привертає до себе увагу. Ви можете вибрати BOLD 300 на ніжках або BOLD 400 на підставці. Завдяки складному механізму закривання печі на дрова BOLD м..
₴94138.00
Без ПДВ:₴94138.00
Виробник: Dovre
Чавунна піч Dovre BOLD 400 вигідно вирізняється серед інших моделей завдяки сучасному дизайну з монолітними акцентами. Цікавий контраст між чорним чавуном та блискучим, округлим склом привертає до себе увагу. Ця піч відома своєю круглою монолітною конструкцією, характерною для сучасної печі. Інновац..
₴99450.00
Без ПДВ:₴99450.00
Виробник: Dovre
Dovre - це бельгійська компанія з норвезьким корінням. Маючи досвід опалення будинків холодними норвезькими зимами компанія Dovre розвивається і вдосконалює свою продукцію. Печі BOW - втілення стилю та досконалих ліній. Піч має овальну форму з зігнутими скляними дверима, що дозволяє насолоджуватися ..
₴83513.00
Без ПДВ:₴83513.00
Виробник: Dovre
Dovre BRUT - міцна, без зайвих деталей піч є синонімом ефективного горіння та високої тепловіддачі, частково досягається завдяки системі первинної та вторинної подачі повітря, плюс усередині обкладена терамотними плитами.Простота серії BRUT також відображається і в його дизайні: надійність та невиба..
₴54825.00
Без ПДВ:₴54825.00
Виробник: Dovre
Піч-камін Dovre ROCK 350TB/E12 від бельгійського виробника – це сучасна дизайнерська опалювальна піч. Піч виготовлена ​​з високоякісного чавуну, який добре проводить і довгий час зберігає тепло. Піч призначена для обігріву будинку або дачі площею до 70 кв.м. Відмінна риса всіх печей D..
₴117300.00
Без ПДВ:₴117300.00
Виробник: Dovre
Новинка від легендарної компанії Dovre чавунна піч Saga 101 - це невелика, але дуже гарна дизайнерська піч. За своїх невеликих габаритів піч без проблем опалитиме приміщення до 100 м². Піч футерована вермікулітом, який знімає зайве теплове навантаження з камери згоряння. Забір повітря для горін..
₴68000.00
Без ПДВ:₴68000.00
Показано з 1 по 12 із 104 (9 сторінок)