Меню  
Your Cart  

Продаж та доставка димоходів, камінів, печей, аксесуарів по Україні.

нержавіючі  димоходи
Димоходи
Труби і комплектуючі
Купити Подзвонити
Монтаж камінів
Комплекс
Монтаж камінів
Детальніше Подзвонити
Алмазне свердління отворів
Якісно та швидко
Алмазне свердління отворів
Детальніше Подзвонити
Керамічний димохід
Найкраще рішення
Керамічний димохід
Купити

Майстер Пічник

Каміни, печі, димоходи із нержавіючої сталі, барбекю, мангали - для опалення та затишку.

Майстер Пічник – магазин в Одесі зі своєю командою співробітників. Підберемо та відправимо по Україні необхідний товар. Виконаємо замір та роботи "під ключ" в Одесі та області. Співпрацюємо з багатьма виробниками. Можемо більше, ніж на сайті. Запитуйте!

Що ми пропонуємо:

Нержавіючі димарі заводського виготовлення. У нас можна купити та замовити монтаж димоходів з нержавіючої сталі для газових котлів, твердопаливних опалювальних приладів, камінів, печей, мангалів та барбекю. Труби та комплектуючі для димовідвідних каналів виготовляються з різної нержавіючої сталі: AISI 201 (технічна), AISI 304 (кислотостійка), AISI 321 (жароміцна). Ми пропонуємо на вибір виготовити труби, трійники, ревізії, кагли (шибери), конуси, коліна (повороти) з товщиною стінки 0,6 мм, 0,8 мм або 1 мм. Чим товстіший метал – тим більше він стійкий до корозії та температури, а значить термін експлуатації такого димоходу більший. Є труби-сендвіч – це елементи димоходу з уже готовим утепленням, конструкція труба у трубі та між ними теплоізоляція. Для звичайних димохідних каналів товщина утеплювача (базальтове волокно або вермикуліт) – 3-3,5 см, є також варіація САУНА – товщина утеплювача 5 см для підвищення пожежної безпеки. Зовнішня труба в сендвіч димоходах виготовляється або з оцинкованої матової сталі або з блискучої нержавіючої сталі. Також можемо фарбувати утеплені димоходи в будь-який колір спеціальним термостійким порошковим фарбуванням – не вигоряє на сонці, не злазить від дощу. У глянсовому та матовому виконанні. Всі елементи для конструкції димоходу мають зварний герметичний шов та спеціальні посадкові місця для зручності збирання. Наші фахівці виконують виміри та монтаж димоходів в Одесі та Одеській області. Розраховуємо установку "під ключ" індивідуально під кожен випадок. На свої роботи даємо 1 рік гарантії та Акт на димар, про те, що він зібраний правильно і придатний до експлуатації.

Каміни. Працюємо з перевіреними досвідом та кращими виробниками чавунних та сталевих камінних топок. Пропонуємо комплекс послуг з монтажу камінів від допомоги у виборі топки до встановлення облицювання. Виконаємо всі етапи робіт – доставимо камін, змонтуємо димохід та тепловий короб, встановимо вентиляційні ґрати та проведемо підключення повітря з вулиці. У нас можна вибрати та замовити облицювання для каміна – пресований камінь, мармур, метал. Є офіційними представниками Jotul, Scan, Atra у регіоні. На сайті представлені не всі бренди, які можна у нас купити – ми працюємо з Dovre, Kratki, Uniflam, Invicta, Ferguss, KFD, NordFlam, Nordica, Plamen, Thorma та інші.

Печі. Чавунні та сталеві печі для обігріву та приготування їжі. Сучасного та класичного дизайну. Для невеликих кімнат та дач, для приватних будинків та кафе – допоможемо підібрати ту піч, яка вам сподобається. В Одесі та області можемо доставити на адресу та підключити до димаря. У нас можна купити для підключення печі до димоходу – труби та коліна з жароміцної сталі в товщині 2 мм із заводським чорним термостійким фарбуванням. Країни-виробники печей, які можна замовити: Данія, Італія, Норвегія, Польща, Сербія, Словаччина, Франція, Хорватія, Китай та інші.

Аксесуари. Теплоізоляційні плити, термостійкий клей, жароміцна фарба, проходи через покрівлю, мармурові та кам'яні портали, набори для камінів – все, що може знадобитися для монтажу димоходу, каміна, печі, можна купити у нашому магазині Майстер Пічник.

Відгуки про нас

ми цінуємо думку наших клієнтів про виконану роботу

Корисна інформація