Меню  
Your Cart  

Продаж та доставка димоходів, камінів, печей, аксесуарів по Україні.

Ремкомплекти для каміну

Наші комплекти включають два важливі елементи - жароміцний шнур і високоякісний клей.

Жароміцний шнур - Цей невід'ємний компонент не тільки забезпечує герметичне ущільнення дверцят каміна, але й сприяє ефективному утриманню тепла усередині камінної печі. Наші жароміцні шнури виготовлені з матеріалів спеціально розроблених для високих температур, що гарантує їх довгий термін служби та надійність.

Клей - Для надійної фіксації жароміцного шнура та забезпечення його герметичності необхідний якісний клей. Ми пропонуємо лише найнадійніші клеї, які забезпечують міцне з'єднання та високу стійкість до високих температур. Це дозволяє вам бути впевненими у довгостроковій надійності ремонту вашого каміна.

Очисник скла для печей та камінів ГЛУТОКЛИН, GLUTOCLEAN (750 МЛ)
Новинка
Ефективний засіб для видалення нальотів і чищення, готовий до застосування, спеціально розроблений для боротьби з сажею, нагарами, жиром та іншими забрудненнями, що важко видаляються. Без зусиль справляється із завданням видалення сажі зі скла камінів та печей.Ефективний засіб для видалення нальотів..
₴368.00
Без ПДВ:₴368.00
Ремкомплект для каміна або печі Termokit Parkanex, шнур 10*3 мм 2,5 метра
Новинка
Виробник: Parkanex
Комплект для ремонту THERMO KIT, який включає в себе ущільнювальний шнур з керамічного волокна 10*3 мм і довжиною 2,5 метра, а також термостійкий клей нанесений на самоклеючу стрічку, призначений для ремонту та ущільнення дверцят каміна або печі. Цей комплект дозволяє власникам опалювальних пристрої..
₴409.00
Без ПДВ:₴409.00
Ремкомплект для каміна або печі Termokit Parkanex, шнур Ø 10 мм 2,5 метра та термостійкий клей
Новинка
Виробник: Parkanex
Комплект для ремонту THERMO KIT, який включає в себе ущільнювальний шнур з керамічного волокна діаметром 10 мм і довжиною 2,5 метра, а також термостійкий клей із жаростійкістю до 1400°C, призначений для ремонту та ущільнення дверцят каміна або печі. Цей комплект дозволяє власникам опалювальних прист..
₴409.00
Без ПДВ:₴409.00
Ремкомплект для каміна або печі Termokit Parkanex, шнур Ø 12 мм 2,5 метра та термостійкий клей
Новинка
Виробник: Parkanex
Комплект для ремонту THERMO KIT, який включає в себе ущільнювальний шнур з керамічного волокна діаметром 12 мм і довжиною 2,5 метра, а також термостійкий клей із жаростійкістю до 1400°C, призначений для ремонту та ущільнення дверцят каміна або печі. Цей комплект дозволяє власникам опалювальних прист..
₴450.00
Без ПДВ:₴450.00
Ремкомплект для каміна або печі Termokit Parkanex, шнур Ø 6 мм 2,5 метра та термостійкий клей
Новинка
Виробник: Parkanex
Комплект для ремонту THERMO KIT, який включає в себе ущільнювальний шнур з керамічного волокна діаметром 6 мм і довжиною 2,5 метра, а також термостійкий клей із жаростійкістю до 1400°C, призначений для ремонту та ущільнення дверцят каміна або печі. Цей комплект дозволяє власникам опалювальних пристр..
₴305.00
Без ПДВ:₴305.00
Ремкомплект для каміна або печі Termokit Parkanex, шнур Ø 8 мм 2,5 метра та термостійкий клей
Новинка
Виробник: Parkanex
Комплект для ремонту THERMO KIT, який включає в себе ущільнювальний шнур з керамічного волокна діаметром 8 мм і довжиною 2,5 метра, а також термостійкий клей із жаростійкістю до 1400°C, призначений для ремонту та ущільнення дверцят каміна або печі. Цей комплект дозволяє власникам опалювальних пристр..
₴359.00
Без ПДВ:₴359.00
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)